slide01
slide02
slide03
slide04
slide05
Příznivá cenapenize
Stálost izolacehome
Rychlá aplikacestopky
1 2 3 4 5

Jaké prostory izolovat TIPURem


1. Dutý trámový strop

Strop s dutinou mezi trámy, do níž se připraveným otvorem fouká izolace. Není nutné půdu vyklízet, postačí vytvořit montážní otvor o šířce cca 20 cm napříč trámy.

2. Šikmina střechy

Převážně se jedná o šikmou střechu s dutinou. Zateplení se provádí foukáním izolace z prostoru půdy nebo vytvořeným otvorem.

3. Volná plocha na půdě

Plocha nepochozí půdy popř. pochozí po lávce se zafoukává strojově nebo se aplikuje ručně. Izolace je volně ložená na ploše. Doporučujeme zajistit zakrytí izolace.

4. Volná plocha v pultové střeše

Plochá střecha s dutinou, do které je přístup nebo se přístup musí vytvořit se izolace nafouká tak, že zůstane volně ložená na ploše.

5. Strop pochůzný

Na podlahu půdy se umístí nová konstrukce, která vytvoří dutinu pro foukání izolace. Tato konstrukce vytvoří novu podlahu, po které se může chodit.

6. Dutá stěna nebo příčka

Izolace se fouká jednotlivými otvory do dutých stěn nebo příček.

Jaké objekty izolovat TIPURem


Bydlení

Rodinné domy starší, novostavby, rodinné domy typu OKÁL, dřevostavby,chalupy, zahradní domky, panelové domy, činžovní domy aj.

Státní správa a občanská vybavenost

Školy, školky, tělocvičny, školní jídelny, kulturní domy, sokolovny, divadla, kina, knihovny, zdravotnická zařízení, obecní úřady, domovy důchodců, prodejny a supermarkety, lázeňské objekty aj.

Zemědělství a průmysl

Porodny, stáje, březárny, odchovny selat, výkrmny prasat, výkrmny brojlerů, odchovny kuřat, líhně, sklady vajec, objekty pro uskladnění krmiv, brambor, dílny a administrativní budovy, výrobní haly, vazníkové konstrukce dílen, skladů, garáží, správní a administrativní budovy aj.